Warna Tema        
Saiz Tulisan -A A +A
 
Alamat Mahkamah No.Tel Alamat Email

Mahkamah Sesyen & Majistret Kemaman
Jalan Ab. Rahman
24000 Kemaman
Terengganu Darul Iman

09-8591206

mmjkemaman@kehakiman.gov.my
(Majistret Jenayah)

mmskemaman@kehakiman.gov.my
(Majistret Sivil)

mskemaman@kehakiman.gov.my
(Mahkamah Sesyen)

Mahkamah Majistret Dungun
Jalan Pejabat
23000 Kuala Dungun
Terengganu Darul Iman

09-8481224

mmdungun@kehakiman.gov.my

Kompleks Mahkamah Besut
Jalan Tengku Long
22200 Kampung Raja
Besut
Terengganu Darul Iman

09-6966260

mmbesut1@kehakiman.gov.my 
(Majistret 1)

mmbesut2@kehakiman.gov.my 
(Majistret 2)

msbesut@kehakiman.gov.my 
(Sesyen)

Mahkamah Sesyen & Majistret Setiu
22100 Bandar Permaisuri
Setiu
Terengganu Darul Iman

09-6099090

mmsetiu@kehakiman.gov.my 
(Majistret)

mssetiu@kehakiman.gov.my 
(Sesyen)

Mahkamah Majistret Marang
Belakang Pejabat Daerah Marang
21600 Marang
Terengganu Darul Iman

09-6181644

mmmarang@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Kuala Berang
21700 Kuala Berang
Terengganu Darul Iman

09-6811644

mmkualaberang@kehakiman.gov.my