Warna Tema        
Saiz Tulisan -A A +A
 

PEJABAT PENDAFTARAN, MAHKAMAH PERSEKUTUAN MALAYSIA
NAMA JAWATAN Email(@kehakiman.gov.my) NO. TELEFON
Abdul Qayyum Bin A.Rahim Jurubahasa (LA 29) qayyum@kehakiman.gov.my 03-88803973
BONNY BIN EMPOH Penolong Pegawai Undang-Undang (L29) bonny@kehakiman.gov.my 03 8880 4539
ROSLIN BINTI MOHD MAZLAN Penolong Pegawai Undang-Undang (L29) roslinmazlan@kehakiman.gov.my 03 8880 3950
HAZIRAH BINTI KHAMIS Pembantu Tadbir Kanan (N22) hazirahkhamis@kehakiman.gov.my 03-8880 3883
RODZIAH BINTI MATLED Jurubahasa (LA22) rodziah@kehakiman.gov.my 03-88803980
Husainiman bin Mat Husin Jurubahasa (LA22) husainiman@kehakiman.gov.my 03-88804016
Mawar Maureena binti Mustapa Jurubahasa (LA22) reena@kehakiman.gov.my 03-88803993
ZAMZARINA BINTI RAMLY Jurubahasa (LA22) zamzarina@kehakiman.gov.my 03-88803982
MUNIANDY A/L SUBRAMANIAM Jurubahasa (LA 22) andy@kehakiman.gov.my 03-88803999
Basirah binti Adris Pembantu Tadbir Undang-Undang (L22) basirah@kehakiman.gov.my 03-88803621
IRNI HIRYANI BINTI IKMAL HISHAM Pembantu Tadbir Undang-Undang (L22) irni@kehakiman.gov.my
MARLIANA BINTI MARDI Pembantu Tadbir Undang-Undang (L22) marliana@kehakiman.gov.my 03 8880 3998
NOORAZLIN BINTI M. MOKHTAR Pembantu Tadbir Undang-Undang (L22) noorazlin@kehakiman.gov.my 03-88803991
Norazriah binti Abdul Wahab Pembantu Tadbir Undang-Undang (L22) norazriah@kehakiman.gov.my 03-88804558
MOHD HAIRUDIN BIN MOHD ZAIN Pemb. Tadbir Undang-Undang (L22) hairudin@kehakiman.gov.my 03-88803989
Norsolihah binti Mustafa Pembantu Tadbir Undang-Undang (L19) norsolihah@kehakiman.gov.my 03-88803780
Hafizul Hadi bin Harun Pembantu Tadbir Undang-Undang (L19) hafizulhadi@kehakiman.gov.my 03-88803984
NORAZILA BINTI ABDULLAH Pemb. Tadbir Undang-Undang (L19) norazila@kehakiman.gov.my 03-88803724
Magdaline Bong Jurubahasa (LA19) magdaline@kehakiman.gov.my 03-88804022
RASYIDAH BINTI MOHAMAD Pembantu Tadbir Undang-Undang (L19) rasyidahm@kehakiman.gov.my 03-88809520