Warna Tema        
Saiz Tulisan -A A +A
 

PEJABAT PENDAFTARAN, MAHKAMAH RAYUAN MALAYSIA
NAMA JAWATAN Email(@kehakiman.gov.my) NO. TELEFON
Zuraida Binti Mat Jurubahasa (LA19) zuraidamat@kehakiman.gov.my 03-88804243
Vishsalnee A/P Mohan Jurubahasa (LA19) vishsalnee@kehakiman.gov.my 03-88804160
Juliana Bt A. Latid Jurubahasa (LA19) juju@kehakiman.gov.my 03-88809514
Siti Khadijah Bt Musa Jurubahasa (LA19) khadijah@kehakiman.gov.my 03-88809515
Nurul Farhana Binti Mahmod Jurubahasa (LA19) nfarhana@kehakiman.gov.my 03-88804189
Liew Siew Hua Jurubahasa (LA 19) liewsiewhua@kehakiman.gov.my 03-88804056
Mohd Afizi Bin Zaini Jurubahasa (LA 19) afizizaini@kehakiman.gov.my 03-88803818
Marihah Binti Mamat Jurubahasa (LA 19) marihah@kehakiman.gov.my 03-88804084
MUHAMAD FAZRUL BIN RAZALI Jurubahasa (LA 19) fazrul@kehakiman.gov.my 03-88804625
Wan Atikah binti Wan Fauzi Jurubahasa (LA19) 03-8880 5000
Nor Alhafis Bin Yahya Jurubahasa (LA19) noralhafis@kehakiman.gov.my 03-88804159
Mohd Sahrul Khizad Bin Abd Ghani Pembantu Tadbir Undang-Undang (L19) shahrulkhizad@kehakiman.gov.my 03-88803630
Suhana Bt Noraffandi Pembantu Tadbir Undang-Undang (L19) sue@kehakiman.gov.my 03-88804067
Mohd Ridzuan Bin Abdullah Pembantu Tadbir Undang-Undang (L19) ridzuan@kehakiman.gov.my 03-88804067
Zaireq Fairriel Bin Zaidon Pembantu Tadbir Undang-Undang (L19) zaireq@kehakiman.gov.my 03-88803784
Nor Azilawati Bt Abdullah Pembantu Tadbir Undang-Undang (L19) norazilawati@kehakiman.gov.my 03-88804074
Azuraida Bt Mohamed Pembantu Tadbir Undang-Undang (L19) azuraida@kehakiman.gov.my 03-88804101
Rokiah Bt Roslan Pembantu Tadbir Undang-Undang (L19) rokiah@kehakiman.gov.my 03-88809518
Noor Nabila Edayu Bt Abdul Rahim Pembantu Tadbir Undang-Undang (L19) nabilaedayu@kehakiman.gov.my 03-88804057
Intan Zulliana Bt Yussof Pembantu Tadbir Undang-Undang (L19) intanzulliana@kehakiman.gov.my 03-88804623